Prijenos utakmica preko interneta

Prijenos utakmica
Gledajte prijenos utakmica uživo sa sportskih terena. Trenutno je na raspolaganju prijenos za 26 sportova, a svi su dostupni putem 1 kanala, Bet365 kanala za gledanje utakmica na internetu.

Kako bi ste dobili pristup na live sportski kanal potrebna je registracija live stream računa, te jednokratna uplata u iznosu od €10. Iznos koji ste uplatili ostaje Vaš i možete ga iskoristiti na stranici Bet365 za klađenje uživo, poker, kasino igre ili nešto drugo.

Datum Utakmica / Meč Gledajte! Sport
19.10.2018
00.05
Philadelphia Flyers v CLB Blue Jackets
19.10.2018
00.05
Colorado Avalanche v NJ Devils
19.10.2018
00.35
Detroit Red Wings v Tampa Bay Lightning
19.10.2018
00.45
Quimsa v Minas Tenis Clube
19.10.2018
01.00
Adrian Menendez-Maceiras v Brayden Schnur
19.10.2018
01.05
Miami Heat v Washington Wizards
19.10.2018
01.05
VAN Canucks v WIN Jets
19.10.2018
01.05
Chicago Bulls v PhI 76ers
19.10.2018
01.35
ARZ Coyotes v Chicago Blackhawks
19.10.2018
02.00
Real Salt Lake v New England Revolution
19.10.2018
02.05
Boston Bruins v Edmonton Oilers
19.10.2018
03.35
New York Islanders v Los Angeles Kings
19.10.2018
03.35
BUF Sabres v SJ Sharks
19.10.2018
03.35
Los Angeles Lakers v Portland Trail Blazers
19.10.2018
05.40
Srbija Žene v Nizozemska Žene
19.10.2018
07.30
Evgueni Chtchetinine v Lehel Demeter
19.10.2018
08.10
Kina Žene v Italija Žene
19.10.2018
08.10
Jens Schabacker v Sebestyen Kovacs
19.10.2018
08.50
Patrik Klos v Javier Benito
19.10.2018
09.30
Lehel Demeter v Dauud Cheaib
19.10.2018
09.50
Adelaide United v Sydney FC
19.10.2018
09.55
Adelaide 36ers v Sydney Kings
19.10.2018
10.10
Evgueni Chtchetinine v Sebestyen Kovacs
19.10.2018
10.50
Jens Schabacker v Javier Benito
19.10.2018
11.00
Zweigen Kanazawa v Ehime FC
19.10.2018
11.20
Japan Žene v SAD Žene
19.10.2018
11.30
Patrik Klos v Pawel Grela
19.10.2018
11.30
Kashiwa Reysol v Nagoya Grampus
19.10.2018
11.30
Dongbu Promy v Anyang KGC
19.10.2018
11.30
Mobis Phoebus v Seoul Thunders
19.10.2018
14.00
Dibba Al Fujairah v Shabab Al Ahli Dubai
19.10.2018
14.00
Baniyas SC v Emirates Club RAK
19.10.2018
15.00
Mumbai City FC v Pune City
19.10.2018
16.00
FC Voluntari v CS Concordia Chiajna
19.10.2018
16.00
Trinec v Plzen
19.10.2018
16.30
Zlin v BK Mlada Boleslav
19.10.2018
16.30
Trinidad & Tobago v Windies B
19.10.2018
16.30
Guyana v Windward Islands
19.10.2018
16.45
Al Wasl SC v Al Nasr SC
19.10.2018
16.45
Al Ittihad Kalba v Al Fujairah
19.10.2018
17.00
Rigas FS v Valmieras FK
19.10.2018
17.00
FC Vitebsk v Dnepr Mogilev
19.10.2018
17.00
Bohemians 1905 v Viktoria Plzen
19.10.2018
17.00
Piast Gliwice v Lechia Gdansk
19.10.2018
17.00
Inter Zaprešić v HNK Rijeka
19.10.2018
17.00
Severstal Cherepovec v Avtomobilist Yekaterinburg
19.10.2018
17.00
Mountfield HK v Vitkovice
19.10.2018
17.00
HC Kometa Brno v Liberec
19.10.2018
17.00
HC Olomouc v Dynamo Pardubice
19.10.2018
17.30
Sandhausen v FC Ingolstadt
19.10.2018
17.30
HC Soči v CSKA Moskva
19.10.2018
17.30
Dynamo Dresden v Erzgebirge Aue
19.10.2018
17.45
Larvik Women v HC Odense Women
19.10.2018
18.00
Khimki Moskva Region v Anadolu Efes
19.10.2018
18.00
UHK Krems v Fivers WAT Margareten
19.10.2018
18.00
Alingsas HK v HK Malmo
19.10.2018
18.00
Eskilstuna Guif v HIF Karlskrona
19.10.2018
18.00
Hammarby IF HF v Lugi HF
19.10.2018
18.00
IFK Kristianstad v IFK Skovde HK
19.10.2018
18.00
Galatasaray v Bursaspor
19.10.2018
18.00
Esbjerg v Hobro IK
19.10.2018
18.00
Norrby IF v Orgryte IS
19.10.2018
18.10
Austria Lustenau v FK Austria Beč II
19.10.2018
18.10
WSG Swarovski Wattens v FC Juniors OO
19.10.2018
18.10
FC Blau Weiss Linz v SV Horn
19.10.2018
18.10
Wiener Neustadt v FC Liefering
19.10.2018
18.10
SV Lafnitz v SV Ried
19.10.2018
18.10
Austria Klagenfurt v SKU Amstetten
19.10.2018
18.10
Berlin Volleys v SWD Duren
19.10.2018
18.30
Iserlohn Roosters v Nurnberg Ice Tigers
19.10.2018
18.30
Fischtown Pinguins Bremerhaven v Straubing Tigers
19.10.2018
18.30
Adler Mannheim v ERC Ingolstadt
19.10.2018
18.30
Augsburger Panther v Krefeld Pinguine
19.10.2018
18.30
Eisbaren Berlin v Grizzlys Wolfsburg
19.10.2018
18.30
Dusseldorfer EG v Kolner Haie
19.10.2018
18.45
Žalgiris v Fenerbahče
19.10.2018
19.00
Olympiacos v Milano
19.10.2018
19.00
AC Ajaccio v Le Havre
19.10.2018
19.00
Clermont Foot v Red Star FC 93
19.10.2018
19.00
Metz v Niort
19.10.2018
19.00
Nancy v Grenoble
19.10.2018
19.00
US Orleans 45 v Valenciennes
19.10.2018
19.00
Paris FC v Chateauroux
19.10.2018
19.00
Troyes v Sochaux
19.10.2018
19.00
CFR Cluj v CSM Politehnica Iasi
19.10.2018
19.00
Maastricht v PSV Reserves
19.10.2018
19.00
FC Eindhoven v FC Volendam
19.10.2018
19.00
Roda JC v Sparta Rotterdam
19.10.2018
19.00
FC Oss v FC Den Bosch
19.10.2018
19.00
Almere City FC v Go Ahead Eagles
19.10.2018
19.00
Auxerre v AS Beziers
19.10.2018
19.30
Brussels v Mons-Hainaut
19.10.2018
19.30
Bristol Flyers v Plymouth Raiders
19.10.2018
19.30
Newcastle Eagles v Surrey Scorchers
19.10.2018
19.30
Sheffield Sharks v Glasgow Rocks
19.10.2018
19.30
Worcester Wolves v Manchester Giants
19.10.2018
19.30
S. Oliver Wurzburg v Giessen 46ers
19.10.2018
19.30
Eintracht Frankfurt v Fortuna Dusseldorf
19.10.2018
19.30
Club Brugge v Waasland-Beveren
19.10.2018
19.30
Jagiellonia Bialystok v Pogon Szczecin
19.10.2018
19.45
Lyon v Nimes
19.10.2018
20.00
Real Madrid v Baskonia
19.10.2018
20.00
Celta Vigo v CD Alaves
19.10.2018
20.00
Elche v Malaga
19.10.2018
23.00
Defensa y Justicia v CA Talleres de Cordoba
19.10.2018
23.00
Velez Sarsfield v Gimnasia LP
20.10.2018
00.05
CHA Hornets v ORL Magic
20.10.2018
00.05
FLos Angeles Panthers v Washington Capitals
20.10.2018
00.35
New York Knicks v BKN Nets
20.10.2018
01.00
Ferrocarril Oeste v Boca Juniors
20.10.2018
01.05
San AntonioC Kings v NO Pelicans
20.10.2018
01.05
Boston Celtics v Toronto Raptors
20.10.2018
01.05
Cleveland Cavaliers v Minnesota Timberwolves
20.10.2018
01.05
Atlanta Hawks v Memphis Grizzlies
20.10.2018
01.05
Minnesota Wild v DAL Stars
20.10.2018
01.15
El Nacional v Universidad Catolica Del Ecuador
20.10.2018
01.35
Indiana Pacers v Milwaukee Bucks
20.10.2018
02.00
Sport Huancayo v Ayacucho FC
20.10.2018
02.05
Nashville Predators v Calgary Flames
20.10.2018
03.00
Atlas v Veracruz
20.10.2018
03.35
Golden State Warriors v UTA Jazz
20.10.2018
03.35
Oklahoma City Thunder v Los Angeles Clippers
20.10.2018
05.05
Perth Wildcats v Brisbane Bullets
20.10.2018
06.00
Jeonbuk Motors v Incheon Utd
20.10.2018
06.00
Suwon Bluewings v Pohang Steelers
20.10.2018
06.00
Jeju United v FC Seoul
20.10.2018
06.00
Ulsan Hyundai v Gangwon FC
20.10.2018
06.00
Daegu FC v Jeonnam Dragons
20.10.2018
06.00
Gyeongnam FC v Sangju Sangmu
20.10.2018
06.00
Vegalta Sendai v Sagan Tosu
20.10.2018
06.00
Shimizu S-Pulse v Sanfrecce Hiroshima
20.10.2018
07.00
Busan Sonicboom v Seoul Knights
20.10.2018
07.00
Changwon Sakers v Incheon Elephants
20.10.2018
07.00
Gamba Osaka v Yokohama F-Marinos
20.10.2018
07.00
Kyoto Sanga FC v Albirex Niigata
20.10.2018
08.00
Kunlun Red Star v Neftekhimik Niznekamsk
20.10.2018
08.00
Urawa Red Diamonds v Kashima Antlers
20.10.2018
08.00
Shonan Bellmare v Consadole Sapporo
20.10.2018
09.00
Goyang Orions v KCC Egis
20.10.2018
09.15
Trinec v MFK Chrudim
20.10.2018
09.50
Melbourne Victory v Melbourne City
20.10.2018
11.00
FC Tokyo v Cerezo Osaka
20.10.2018
11.00
Kawasaki Frontale v Vissel Kobe
20.10.2018
11.00
Riga FC v FK Jelgava
20.10.2018
11.30
Sibir Novosibirsk v Dynamo Minsk
20.10.2018
11.30
Kasimpasa v Akhisar Belediye
20.10.2018
12.00
Real Madrid v Levante
20.10.2018
12.00
Holstein Kiel v Cologne
20.10.2018
12.00
Arminia Bielefeld v Greuther Furth
20.10.2018
12.00
Heidenheim v Magdeburg
20.10.2018
12.00
Malmo FF v Hammarby
20.10.2018
12.30
Traktor Chelyabinsk v Avangard Omsk
20.10.2018
12.30
Spartak Moskva II v Chertanovo
20.10.2018
12.35
Guizhou Hengfeng Zhicheng v Dalian Yifang
20.10.2018
12.35
Chongqing Lifan v Hebei CFFC
20.10.2018
12.35
Guangzhou Evergrande v Beijing Renhe
20.10.2018
12.35
Shanghai Shenhua v Tianjin Quanjian
20.10.2018
12.35
Shandong Luneng v Tianjin Teda
20.10.2018
12.45
Kobenhavn Women v Rostov-Don Women
20.10.2018
12.45
Vaxjo Women v Hammarby Women
20.10.2018
13.00
FC Minsk v Dinamo Minsk
20.10.2018
13.00
FK Ventspils v FK Spartaks
20.10.2018
13.30
FC Wacker Innsbruck II v SV Kapfenberg
20.10.2018
14.00
Combined Campuses & Colleges v USan Antonio
20.10.2018
14.00
Litvinov v Sparta Praha
20.10.2018
14.00
Roma v Spal
20.10.2018
14.00
Brest v Lorient
20.10.2018
14.00
Istanbul Basaksehir v Kayserispor
20.10.2018
14.00
Sigma Olomouc v FC Fastav Zlin
20.10.2018
14.00
AFC Hermannstadt v Astra Giurgiu
20.10.2018
14.00
Sharjah SCC v Ajman SCC
20.10.2018
14.00
Al Wahda Abu Dhabi v Al Dhafra SCC
20.10.2018
14.00
FK Khimki v FK Tyumen
20.10.2018
14.00
Kristianstads Women v Kopparbergs/Goteborg Women
20.10.2018
14.30
Tsmoki Minsk v Nizhny Novgorod
20.10.2018
14.30
Bayer Leverkusen v Hannover 96
20.10.2018
14.30
VfB Stuttgart v Borussia Dortmund
20.10.2018
14.30
Augsburg v RB Leipzig
20.10.2018
14.30
Wolfsburg v Bayern Munich
20.10.2018
14.30
Nurnberg v TSG Hoffenheim
20.10.2018
14.30
Zaglebie Sosnowiec v Miedz Legnica
20.10.2018
14.30
Molde v Sarpsborg
20.10.2018
15.00
Rytas v Siauliai
20.10.2018
15.00
Lokomotiv Kuban v VEF Riga
20.10.2018
15.00
Spartak Moskva v Slovan Bratislava
20.10.2018
15.00
FC Nordsjaelland v Midtjylland
20.10.2018
15.00
Dalkurd FF v Orebro SK
20.10.2018
15.00
BATE Borisov v FK Gorodeya
20.10.2018
15.00
Degerfors v Osters IF
20.10.2018
15.00
GAIS v Landskrona BoIS
20.10.2018
15.00
Oviedo v Osasuna
20.10.2018
15.00
Zenit St Petersburg II v SKA Energia Khabarovsk
20.10.2018
15.15
Valencia v Leganes
20.10.2018
15.20
Pieno Zvaigzdes v Lietkabelis
20.10.2018
16.00
Unics Kazan v Zielona Gora
20.10.2018
16.00
PSG v Amiens
20.10.2018
16.00
Lausanne Sports v FC Schaffhausen
20.10.2018
16.00
FC Salzburg v FC Wacker Innsbruck
20.10.2018
16.00
Los AngelesSK Linz v SCR Altach
20.10.2018
16.00
Hartberg v Rapid Vienna
20.10.2018
16.00
FK Pribram v FK Baumit Jablonec
20.10.2018
16.00
Banik Ostrava v MFK Karvina
20.10.2018
16.00
Slovacko v FK Teplice
20.10.2018
16.00
O'Higgins v Colo Colo
20.10.2018
16.30
Barbados v Jamaica
20.10.2018
16.30
Istra 1961 v NK Dinamo ZG
20.10.2018
16.45
Al Ain SCC v Al Jazira SC
20.10.2018
17.00
Mitteldeutscher v Rasta Vechta
20.10.2018
17.00
Ratiopharm Ulm v Alba Berlin
20.10.2018
17.00
Podravka Vegeta Women v Krim Mercator Women
20.10.2018
17.00
Juventus v Genoa
20.10.2018
17.00
Mouscron-Peruwelz v Standard Liege
20.10.2018
17.00
FC Rapperswil-Jona v Kriens
20.10.2018
17.00
Sivasspor v Fenerbahce
20.10.2018
17.00
Slask Wroclaw v Arka Gdynia
20.10.2018
17.00
Sandefjord v Stromsgodset
20.10.2018
17.00
Shakhter Soligorsk v Neman Grodno
20.10.2018
17.00
Alcorcon v Granada
20.10.2018
17.00
Las Palmas v Numancia
20.10.2018
17.15
Burgos v Breogan
20.10.2018
17.15
Gran Canaria v BC Andorra
20.10.2018
17.15
Vipers Kristiansand Women v CSM Bucuresti Women
20.10.2018
17.30
Le Mans v Gravelines
20.10.2018
17.30
Schalke v Werder Bremen
20.10.2018
17.30
Villarreal v Atletico Madrid
20.10.2018
17.30
PSV v FC Emmen
20.10.2018
17.30
Excelsior v Vitesse
20.10.2018
18.00
Latina Basket v Tortona
20.10.2018
18.00
Leonis Roma v Agrigento
20.10.2018
18.00
Lucerne v FC Thun
20.10.2018
18.00
FC Zurich v Young Boys
20.10.2018
18.00
Servette v Aarau
20.10.2018
18.05
NJ Devils v Philadelphia Flyers
20.10.2018
18.05
Colorado Avalanche v CAR Hurricanes
20.10.2018
19.00
Caen v Guingamp
20.10.2018
19.00
Dijon v Lille
20.10.2018
19.00
Nantes v Toulouse
20.10.2018
19.00
Reims v Angers
20.10.2018
19.00
Strasbourg v Monaco
20.10.2018
19.00
KV Kortrijk v Sint-Truidense
20.10.2018
19.00
Antwerp v Lokeren
20.10.2018
19.00
Viitorul Constanta v ACS Sepsi
20.10.2018
19.00
Curico Unido v Palestino
20.10.2018
19.00
Deportivo Binacional v Universitario de Deportes
20.10.2018
19.00
Cordoba v Deportivo La Coruna
20.10.2018
19.30
Leicester Riders v London City Royals
20.10.2018
19.30
Crailsheim Merlins v Science City Jena
20.10.2018
19.30
Ludwigsburg v Oldenburg
20.10.2018
19.30
Vanoli Cremona v Cantu
20.10.2018
19.30
Bergamo v Legnano
20.10.2018
19.30
Manresa v Unicaja Malaga
20.10.2018
19.30
Iberostar Tenerife v Estudiantes
20.10.2018
19.30
Udinese v Napoli
20.10.2018
19.30
Genk v Eupen
20.10.2018
19.30
Lech Poznan v Korona Kielce
20.10.2018
19.30
Lanus v Patronato Parana
20.10.2018
19.45
Virtus Cassino v Capo D'Orlando
20.10.2018
19.45
Barcelona v Sevilla
20.10.2018
19.45
Heerenveen v Ajax
20.10.2018
19.45
FC Utrecht v AZ
20.10.2018
20.00
Rieti v Trapani
20.10.2018
20.00
America MG v Gremio
20.10.2018
20.35
BUF Sabres v Los Angeles Kings
20.10.2018
21.05
ARZ Coyotes v WIN Jets
20.10.2018
21.30
Union La Calera v Huachipato
20.10.2018
22.00
Guayaquil City v Barcelona Guayaquil
20.10.2018
23.00
Queretaro v Cruz Azul
20.10.2018
23.00
Rio Sao Paulo v Atletico Paranaense
20.10.2018
23.45
Sport Rosario v Deportivo San Martin
21.10.2018
00.05
Toronto Raptors v Washington Wizards
21.10.2018
00.05
BKN Nets v Indiana Pacers
21.10.2018
00.05
Detroit Red Wings v FLos Angeles Panthers
21.10.2018
00.05
Chicago Blackhawks v CLB Blue Jackets
21.10.2018
00.05
St. Louis Blues v Toronto Maple Leafs
21.10.2018
00.05
MON Canadiens v Ottawa Senators
21.10.2018
00.35
Orlando Magic v Philadelphia 76ers
21.10.2018
00.35
Boston Celtics v New York Knicks
21.10.2018
01.00
Pachuca v Santos Laguna
21.10.2018
01.05
CHA Hornets v Miami Heat
21.10.2018
01.05
Detroit Pistons v Chicago Bulls
21.10.2018
01.05
Tampa Bay Lightning v Minnesota Wild
21.10.2018
01.35
Minnesota Timberwolves v DAL Mavericks
21.10.2018
02.05
PHX Suns v DEN Nuggets
21.10.2018
02.20
New Zealand Breakers v Sydney Kings
21.10.2018
03.05
San Antonio Spurs v Portland Trail Blazers
21.10.2018
03.05
Anaheim Ducks v VGolden State Golden Knights
21.10.2018
03.05
Nashville Predators v Edmonton Oilers
21.10.2018
03.05
Boston Bruins v VAN Canucks
21.10.2018
03.35
Houston Rockets v Los Angeles Lakers
21.10.2018
03.35
New York Islanders v SJ Sharks
21.10.2018
04.50
Melbourne United v Adelaide 36ers
21.10.2018
05.00
Wellington Phoenix v Newcastle Jets
21.10.2018
05.00
Montedio Yamagata v Avispa Fukuoka
21.10.2018
06.00
Mito Hollyhock v Roasso Kumamoto
21.10.2018
06.00
Tochigi SC v Ventforet Kofu
21.10.2018
06.00
Tokyo Verdy v Tokushima Vortis
21.10.2018
06.00
Yokohama FC v Omiya Ardija
21.10.2018
06.00
Matsumoto Y FC v FC Gifu
21.10.2018
06.00
Kamatamare Sanuki v Renofa Yamaguchi
21.10.2018
06.00
JEF Utd Chiba v Oita
21.10.2018
07.00
Dongbu Promy v Mobis Phoebus
21.10.2018
07.00
Busan Sonicboom v Seoul Thunders
21.10.2018
07.00
Brisbane Roar v Central Coast Mariners
21.10.2018
07.00
Gwangju FC v Suwon FC
21.10.2018
07.00
Ansan Greeners FC v Bucheon FC 1995
21.10.2018
07.00
Seoul E-Land FC v FC Anyang
21.10.2018
07.00
Daejeon Citizen v Busan I Park
21.10.2018
07.20
Cairns Taipans v Illawarra Hawks
21.10.2018
08.00
V-Varen Nagasaki v Jubilo Iwata
21.10.2018
08.00
Fagiano Okayama v Machida Zelvia
21.10.2018
08.30
Beijing Guoan v Changchun Yatai
21.10.2018
09.00
KCC Egis v Seoul Knights
21.10.2018
09.00
Perth Glory v Western Sydney Wanderers
21.10.2018
09.00
Asan Mugunghwa FC v Seongnam FC
21.10.2018
10.00
Astana v Zenit St. Petersburg
21.10.2018
11.00
Varese v Trento
21.10.2018
11.00
Treviso v Fortitudo Bologna
21.10.2018
11.00
Rayo Vallecano v Getafe
21.10.2018
11.00
Vendsyssel FF v AC Horsens
21.10.2018
11.00
Mallorca v Extremadura
21.10.2018
11.15
NAC v Willem II
21.10.2018
11.30
Joventut v Gipuzkoa
21.10.2018
11.30
Frosinone v Empoli
21.10.2018
11.30
Caykur Rizespor v Konyaspor
21.10.2018
12.00
FC Slutsk v Torpedo Zhodino
21.10.2018
12.30
FC Inter v FC Honka
21.10.2018
12.30
FC Ilves v Lahti
21.10.2018
12.30
Paderborn v Union Berlin
21.10.2018
12.30
Jahn Regensburg v Darmstadt
21.10.2018
12.30
Hamburg v Bochum
21.10.2018
12.30
Rhein Neckar Lowen v Fuchse Berlin
21.10.2018
12.35
Henan Jianye v Guangzhou R&F
21.10.2018
12.35
Jiangsu Suning FC v Shanghai SIPG
21.10.2018
12.45
Viborg v Silkeborg IF
21.10.2018
13.00
Randers FC v Sonderjyske
21.10.2018
13.30
SV Mattersburg v St Polten
21.10.2018
13.30
Admira Wacker Modling v Wolfsberger AC
21.10.2018
13.30
VVV v ADO Den Haag
21.10.2018
13.30
Feyenoord v PEC Zwolle
21.10.2018
13.30
Heracles v FC Groningen
21.10.2018
13.30
Anderlecht v Cercle Brugge
21.10.2018
14.00
AFC Eskilstuna v Falkenbergs FF
21.10.2018
14.00
Smolevichi v Isloch
21.10.2018
14.00
Djurgarden v AIK
21.10.2018
14.00
BK Hacken v Ostersunds FK
21.10.2018
14.00
Dukla Praha v Opava
21.10.2018
14.00
Slaven Belupo v HNK Gorica
21.10.2018
14.00
Alanyaspor v Antalyaspor
21.10.2018
14.00
Ankaragucu v Yeni Malatyaspor
21.10.2018
14.00
Montpellier v Bordeaux
21.10.2018
14.00
Parma v Lazio
21.10.2018
14.00
Chievo v Atalanta
21.10.2018
14.00
Bologna v Torino
21.10.2018
14.00
BBC Bayreuth v Braunschweig
21.10.2018
14.00
Eisbaren Bremerhaven v Brose Bamberg
21.10.2018
14.00
Fraport Skyliners v BG Gottingen
21.10.2018
14.00
Surrey Scorchers v Worcester Wolves
21.10.2018
14.30
Hertha Berlin v SC Freiburg
21.10.2018
15.00
Lugo v Gimnastic
21.10.2018
15.00
Vejle v FC Copenhagen
21.10.2018
15.00
FC Sion v Grasshoppers
21.10.2018
15.00
Lugano v St Gallen
21.10.2018
15.00
Basel v Neuchatel Xamax
21.10.2018
15.00
SC DHFK Leipzig v SG Flensburg Handewitt
21.10.2018
15.00
Plymouth Raiders v Newcastle Eagles
21.10.2018
15.15
Eibar v Athletic Bilbao
21.10.2018
15.20
Neptunas v Juventus
21.10.2018
16.00
Cagliari v Ravenna
21.10.2018
16.00
Trieste v Brescia
21.10.2018
16.00
Baskonia v UCAM Murcia
21.10.2018
16.00
Monbus Obradoiro v Real Madrid
21.10.2018
16.00
St Etienne v Rennes
21.10.2018
16.00
FK Austria Vienna v SK Sturm Graz
21.10.2018
16.30
Milano v Pistoia
21.10.2018
16.30
Elfsborg v GIF Sundsvall
21.10.2018
16.30
Kalmar FF v IFK Norrkoping
21.10.2018
16.30
Trelleborgs FF v Sirius
21.10.2018
17.00
Glasgow Rocks v London Lions
21.10.2018
17.00
Bajern Minhen v Telekom Bonn
21.10.2018
17.00
Brindisi v Dinamo Sassari
21.10.2018
17.00
Assigeco Piacenza v Imola
21.10.2018
17.00
Forli v Jesi
21.10.2018
17.00
Verona v Mantovana
21.10.2018
17.00
Ferrara v Piacenza
21.10.2018
17.00
Udine v Montegranaro
21.10.2018
17.00
Baltur Cento v Roseto
21.10.2018
17.00
Casale Monteferrato v Mens Sana Siena
21.10.2018
17.00
Scafati v Treviglio
21.10.2018
17.00
Borussia M'gladbach v Mainz
21.10.2018
17.00
Fiorentina v Cagliari
21.10.2018
17.00
KV Oostende v Gent
21.10.2018
17.00
AGF Aarhus v AaB
21.10.2018
17.00
Haugesund v Odd BK
21.10.2018
17.00
Ranheim v Bodo/Glimt
21.10.2018
17.00
Lillestrom v Rosenborg
21.10.2018
17.00
Valerenga v Kristiansund BK
21.10.2018
17.00
Tromso v IK Start
21.10.2018
17.00
Albacete v Almeria
21.10.2018
17.00
Reus Deportiu v Rayo Majadahonda
21.10.2018
17.30
Cheshire Phoenix v London City Royals
21.10.2018
17.30
Asvel Lyon-Villeurbanne v Limoges
21.10.2018
17.30
Avellino v Virtus Bologna
21.10.2018
17.30
Huesca v Espanyol
21.10.2018
18.00
Venecija v Pesaro
21.10.2018
18.15
Valencija v Barcelona
21.10.2018
19.00
Charleroi v Zulte-Waregem
21.10.2018
19.00
Stabaek v SK Brann
21.10.2018
19.00
Real Zaragoza v Tenerife
21.10.2018
19.30
Inter Milan v AC Milan
21.10.2018
19.30
Cadiz v Sporting Gijon
21.10.2018
19.45
Reggio Emilia v Torino
21.10.2018
19.45
Real Betis v Valladolid
21.10.2018
20.00
Nice v Marseille
21.10.2018
20.00
Atlanta United v Chicago Fire
21.10.2018
20.00
Philadelphia Union v New York Red Bulls
21.10.2018
20.00
Orlando City SC v Columbus Crew
21.10.2018
20.00
Montreal Impact v Toronto FC
21.10.2018
20.00
DC United v New York City FC
21.10.2018
22.00
FC Dallas v Sporting Kansas City
21.10.2018
22.00
San Jose Earthquakes v Colorado Rapids
21.10.2018
22.00
Minnesota United v Los Angeles Galaxy
21.10.2018
22.00
Los Angeles FC v Vancouver Whitecaps
21.10.2018
22.00
Houston Dynamo v Seattle Sounders FC
21.10.2018
22.00
Portland Timbers v Real Salt Lake
21.10.2018
23.05
Atlanta Hawks v Cleveland Cavaliers
22.10.2018
Monarcas Morelia v Puebla
22.10.2018
00.05
San Antonio Kings v Oklahoma City Thunder
22.10.2018
01.05
Golden State Warriors v DEN Nuggets
22.10.2018
02.05
Houston Rockets v Los Angeles Clippers
22.10.2018
14.00
Jamajka v SAD
22.10.2018
16.50
Zalgiris v Dzukija
22.10.2018
17.00
Sparta Prag v Mlada Boleslav
22.10.2018
17.00
Cracovia Krakow v Gornik Zabrze
22.10.2018
17.00
FK Luch Minsk v FK Gomel
22.10.2018
17.30
CSKA Moskva v Kalev/Cramo
22.10.2018
18.00
Trabzonspor v Erzurum BB
22.10.2018
18.00
Brondby v Odense BK
22.10.2018
18.00
Brommapojkarna v IFK Goteborg
22.10.2018
18.00
Varbergs BoIS FC v IK Frej
22.10.2018
18.00
IFK Varnamo v Gefle IF
22.10.2018
19.00
Combined Campuses & Colleges v Leeward Islands
22.10.2018
19.00
Dinamo Bucharest v Dunarea Calarasi
22.10.2018
19.30
Sampdoria v Sassuolo
22.10.2018
19.30
MSV Duisburg v St Pauli
22.10.2018
19.45
Dijon v Bourg
22.10.2018
19.45
Lens v Ajaccio GFCA
22.10.2018
19.45
Sligo Rovers v Bohemians Dublin
22.10.2018
20.00
Real Sociedad v Girona
22.10.2018
23.00
Belgrano v Banfield
23.10.2018
01.00
San Lorenzo v San Martin de San Juan
23.10.2018
02.00
Tecnico Universitario v Independiente del Valle
23.10.2018
11.30
Changwon Sakers v Busan Sonicboom
23.10.2018
16.00
Persepolis v Al-Sadd SC
23.10.2018
17.00
Ventspils v Banvit
23.10.2018
17.00
Nizhny Novgorod v UCAM Murcia
23.10.2018
17.00
ES Tunis v Primeiro de Agosto
23.10.2018
17.30
BK Opava v Venezia
23.10.2018
17.45
Hapoel Holon v PAOK
23.10.2018
18.00
Helsingborg v Halmstad
23.10.2018
19.00
Telekom Bonn v Nanterre
23.10.2018
19.00
Alba Berlin v Arka Gdynia
23.10.2018
19.30
Avellino v Anwil Wloclawek
23.10.2018
19.30
Le Mans v Ludwigsburg
23.10.2018
19.30
Iberostar Tenerife v Fribourg
23.10.2018
19.30
Trento v Turk Telekom
23.10.2018
20.00
ES Setif v Al Ahly Cairo
23.10.2018
23.30
River Plate v Gremio

live stream odgovornosti