Prijenos utakmica preko interneta

Prijenos utakmica
Gledajte prijenos utakmica uživo sa sportskih terena. Trenutno je na raspolaganju prijenos za 26 sportova, a svi su dostupni putem 1 kanala, Bet365 kanala za gledanje utakmica na internetu.

Kako bi ste dobili pristup na live sportski kanal potrebna je registracija live stream računa, te jednokratna uplata u iznosu od €10. Iznos koji ste uplatili ostaje Vaš i možete ga iskoristiti na stranici Bet365 za klađenje uživo, poker, kasino igre ili nešto drugo.

Datum Utakmica / Meč Gledajte! Sport
10.12.2018
00.05
MON Canadiens vs Čikago Blackhawks
10.12.2018
00.05
Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors
10.12.2018
00.30
Racing Club vs San Martin de San Juan
10.12.2018
00.45
Club America vs Unam Pumas
10.12.2018
01.05
NJ Devils vs Anaheim Ducks
10.12.2018
02.05
Calgary Flames vs Edmonton Oilers
10.12.2018
02.05
DAL Stars vs Vegas Golden Knights
10.12.2018
07.30
Valerij Rakov vs Simon Soderlund
10.12.2018
08.10
Harmeet Desai vs Fedor Kuzmin
10.12.2018
08.50
Ricardo Jimenez vs Javier Benito
10.12.2018
08.50
Melbourne United vs Brisbane Bullets
10.12.2018
09.30
Miroslav Sklensky vs Miroslav Horejsi
10.12.2018
09.30
Amur Khabarovsk vs Barys Astana
10.12.2018
10.10
Valerij Rakov vs Harmeet Desai
10.12.2018
10.50
Ricardo Jimenez vs Fedor Kuzmin
10.12.2018
11.30
Miroslav Sklensky vs Javier Benito
10.12.2018
12.10
Miroslav Horejsi vs Simon Soderlund
10.12.2018
12.50
Valerij Rakov vs Ricardo Jimenez
10.12.2018
13.30
Harmeet Desai vs Simon Soderlund
10.12.2018
14.00
Avtomobilist Yekaterinburg vs Spartak Moskva
10.12.2018
14.00
Metallurg Magnitogorsk vs Avangard Omsk
10.12.2018
15.00
Miroslav Horejsi vs Javier Benito
10.12.2018
15.30
ACS Sepsi vs FC Botosani
10.12.2018
15.40
Miroslav Sklensky vs Fedor Kuzmin
10.12.2018
16.00
Bahcesehir Koleji vs Anadolu Efes
10.12.2018
16.20
Harmeet Desai vs Ricardo Jimenez
10.12.2018
16.30
Torpedo Novgorod vs Lokomotiv Yaroslavl
10.12.2018
16.30
Dinamo Moskva vs SKA St Petersburg
10.12.2018
17.00
Javier Benito vs Simon Soderlund
10.12.2018
17.00
Arka Gdynia vs Cracovia Krakow
10.12.2018
17.00
Slovan Liberec vs Opava
10.12.2018
17.00
Kasimpasa vs Kayserispor
10.12.2018
17.00
Ankaragucu vs Istanbul Basaksehir
10.12.2018
17.00
Panatinajkos vs Golden State Peristeri
10.12.2018
17.30
Panionios vs Levadiakos
10.12.2018
17.30
Dinamo Riga vs AK Bars Kazan
10.12.2018
17.40
Miroslav Horejsi vs Fedor Kuzmin
10.12.2018
18.00
FC Nordsjaelland vs AGF Aarhus
10.12.2018
18.00
CS U Craiova vs FC Voluntari
10.12.2018
18.00
HK Malmo vs Onnereds HK
10.12.2018
18.00
AIK vs Hammarby IF HF
10.12.2018
18.20
Valerij Rakov vs Miroslav Sklensky
10.12.2018
19.00
Ricardo Jimenez vs Simon Soderlund
10.12.2018
19.15
Grindavik vs Haukar
10.12.2018
19.30
Monza Žene vs Casalmaggiore Žene
10.12.2018
19.30
Bochum vs St Pauli
10.12.2018
19.40
Valerij Rakov vs Miroslav Horejsi
10.12.2018
19.45
Chalons-Reims vs Pau-Lacq-Orthez
10.12.2018
20.15
Feirense vs Maritimo
10.12.2018
20.20
Javier Benito vs Fedor Kuzmin
10.12.2018
21.00
Harmeet Desai vs Miroslav Sklensky
10.12.2018
22.00
Patronato Parana vs Velez Sarsfield
10.12.2018
22.00
Paulistano vs Joinville
11.12.2018
00.05
Pittsburgh Penguins vs New York Islanders
11.12.2018
00.05
Detroit Pistons vs Philadelphia 76ers
11.12.2018
00.05
Vašington Wizards vs Indijana Pacers
11.12.2018
00.15
Belgrano vs CA Tigre
11.12.2018
00.30
Blooming vs Nacional Potosi
11.12.2018
00.35
Los Angeles Kings vs Detroit Red Wings
11.12.2018
00.35
New York Rangers vs Tampa Bay Lightning
11.12.2018
00.35
NO Pelicans vs Boston Celtics
11.12.2018
01.00
Quimsa vs Obras Sanitarias
11.12.2018
01.05
San AntonioC Kings vs Chicago Bulls
11.12.2018
01.05
UTA Jazz vs Oklahoma City Thunder
11.12.2018
01.05
Cleveland Cavaliers vs Milwaukee Bucks
11.12.2018
01.35
Orlando Magic vs DAL Mavericks
11.12.2018
02.05
Los Angeles Clippers vs PHX Suns
11.12.2018
02.05
Memphis Grizzlies vs DEN Nuggets
11.12.2018
03.35
NJ Devils vs SJ Sharks
11.12.2018
03.35
Miami Heat vs Los Angeles Lakers
11.12.2018
03.35
Minnesota Timberwolves vs Golden State Warriors
11.12.2018
08.00
Ricardo Jimenez vs Miroslav Horejsi
11.12.2018
08.40
Valerij Rakov vs Javier Benito
11.12.2018
09.20
Miroslav Sklensky vs Simon Soderlund
11.12.2018
10.00
Harmeet Desai vs Miroslav Horejsi
11.12.2018
10.30
Seoul Thunders vs Incheon Elephants
11.12.2018
10.30
Goyang Orions vs Changwon Sakers
11.12.2018
10.40
Fedor Kuzmin vs Simon Soderlund
11.12.2018
11.20
Ricardo Jimenez vs Miroslav Sklensky
11.12.2018
11.35
Shanghai Sharks vs Zhejiang Golden Bulls
11.12.2018
11.35
Nanjing Monkey King vs Guangdong Southern Tigers
11.12.2018
11.35
Jilin Northeast Tigers vs Jiangsu Dragons
11.12.2018
11.35
Zhejiang Lions vs Shandong Golden Stars
11.12.2018
11.35
Shenzhen Leopards vs Liaoning Flying Leopards
11.12.2018
12.00
Valerij Rakov vs Fedor Kuzmin
11.12.2018
12.40
Harmeet Desai vs Javier Benito
11.12.2018
14.00
FC Pune City U19 vs FC Goa
11.12.2018
16.00
Plzen vs Skelleftea AIK
11.12.2018
17.00
IF Malmo Redhawks vs EHC Minhen
11.12.2018
17.00
Karpat vs Salzburg
11.12.2018
17.00
Frolunda HC vs HC Kometa Brno
11.12.2018
17.00
Jozi Stars vs Tshwane Spartans
11.12.2018
17.00
Bešiktaš vs BBC Bejrut
11.12.2018
17.00
Tofas vs Limoges
11.12.2018
17.30
Promitheas vs Oostende
11.12.2018
17.30
CEZ Nymburk vs Dijon
11.12.2018
17.45
Hapoel Jerusalem vs AEK
11.12.2018
19.00
Antwerp Giants vs Lietkabelis
11.12.2018
19.00
Telekom Bonn vs Iberostar Tenerife
11.12.2018
19.30
Strasbourg vs Olimpija Ljubljana
11.12.2018
19.30
Valencija vs Zenit St. Petersburg
11.12.2018
19.30
Torino vs Rytas
11.12.2018
19.30
Asvel Lyon-Villeurbanne vs Partizan
11.12.2018
19.30
Arka Gdynia vs Alba Berlin
11.12.2018
22.00
Vasco Da Gama vs Pinheiros
12.12.2018
00.05
ARZ Coyotes vs Boston Bruins
12.12.2018
00.05
Los Angeles Kings vs BUF Sabres
12.12.2018
00.05
Vancouver Canucks vs CLB Blue Jackets
12.12.2018
00.05
Toronto Maple Leafs vs CAR Hurricanes
12.12.2018
00.35
Detroit Red Wings vs Vašington Capitals
12.12.2018
01.05
MON Canadiens vs Minnesota Wild
12.12.2018
01.05
Ottawa Senators vs Nashville Predators
12.12.2018
01.05
Čikago Blackhawks vs WIN Jets
12.12.2018
01.05
FLos Angeles Panthers vs St. Louis Blues
12.12.2018
01.05
Portland Trail Blazers vs Houston Rockets
12.12.2018
01.35
PHX Suns vs San Antonio Spurs
12.12.2018
02.05
Edmonton Oilers vs Colorado Avalanche
12.12.2018
03.35
Toronto Raptors vs Los Angeles Clippers
12.12.2018
10.30
Anyang KGC vs KCC Egis
12.12.2018
10.30
Seoul Knights vs Dongbu Promy
12.12.2018
11.35
Tianjin Gold Lions vs Beikong Fly Dragons
12.12.2018
11.35
Shanxi Brave Dragons vs Bayi Rockets
12.12.2018
11.35
Beijing Ducks vs Xinjiang Flying Tigers
12.12.2018
12.00
Paarl Rocks vs Nelson Mandela Bay Giants
12.12.2018
16.00
Unics Kazan vs Unicaja Malaga
12.12.2018
17.00
Tshwane Spartans vs Durban Heat
12.12.2018
17.00
Neptunas vs Virtus Bologna
12.12.2018
17.00
Turk Telekom vs Trento
12.12.2018
17.00
Lokomotiv Kuban vs Cedevita
12.12.2018
17.30
PAOK vs Venecija
12.12.2018
17.30
Anwil Wloclawek vs Ventspils
12.12.2018
18.00
Mornar vs Fraport Skyliners
12.12.2018
18.00
Crvena Zvezda vs Brescia
12.12.2018
18.45
Monaco vs Galatasaray
12.12.2018
19.00
Ludwigsburg vs Banvit
12.12.2018
19.30
Fuenlabrada vs Brose Bamberg
12.12.2018
19.30
Nanterre vs BK Opava
12.12.2018
19.30
Fribourg vs Hapoel Holon
12.12.2018
19.30
Avellino vs Nizhny Novgorod
12.12.2018
19.30
Le Mans vs UCAM Murcia
12.12.2018
19.30
Biella vs Mens Sana Siena
12.12.2018
22.00
Cearense vs Minas
12.12.2018
23.45
Atletico Paranaense vs Junior
13.12.2018
11.35
Zhejiang Golden Bulls vs Liaoning Flying Leopards
13.12.2018
11.35
Shanghai Sharks vs Nanjing Monkey King
13.12.2018
11.35
Qingdao Eagles vs Fujian Sturgeons
13.12.2018
11.35
Jiangsu Dragons vs Shandong Golden Stars
13.12.2018
11.35
Guangdong Southern Tigers vs Jilin Northeast Tigers
13.12.2018
12.45
Ajman SCC vs Al Dhafra SCC
13.12.2018
12.50
Baniyas SC vs Dibba Al Fujairah
13.12.2018
13.00
Zhuhai Wolf Warriors vs Saigon Heat
13.12.2018
15.30
Sharjah SCC vs Emirates Club RAK
13.12.2018
16.45
Olimpijakos vs Anadolu Efes
13.12.2018
17.00
CSKA Moskva vs Khimki Moskva Region
13.12.2018
18.30
Fenerbahče vs Milano
13.12.2018
19.05
Maccabi Tel Aviv vs Baskonia
13.12.2018
19.15
KR Reykjavik vs IR Reykjavik
13.12.2018
20.00
Real Madrid vs Barcelona
14.12.2018
Huracan vs Argentinos Jrs
14.12.2018
00.15
Instituto de Cordoba vs Franca
14.12.2018
10.50
Perth Wildcats vs Sydney Kings
14.12.2018
11.35
Tianjin Gold Lions vs Beijing Ducks
14.12.2018
11.35
Sichuan Blue Whales vs Shanxi Brave Dragons
14.12.2018
11.35
Guangzhou Long-Lions vs Shenzhen Leopards
14.12.2018
11.35
Beikong Fly Dragons vs Xinjiang Flying Tigers
14.12.2018
11.35
Bayi Rockets vs Zhejiang Golden Bulls
14.12.2018
19.30
Bajern Minhen vs BC Leixlip Žalgiris
14.12.2018
19.30
Panatinajkos vs Darussafaka
14.12.2018
20.00
Gran Canaria vs Budučnost
14.12.2018
23.10
CR Vasco Da Gama vs Mogi das Cruzes

live stream odgovornosti