Prijenos utakmica preko interneta

Prijenos utakmica
Gledajte prijenos utakmica uživo sa sportskih terena. Trenutno je na raspolaganju prijenos za 26 sportova, a svi su dostupni putem 1 kanala, Bet365 kanala za gledanje utakmica na internetu.

Kako bi ste dobili pristup na live sportski kanal potrebna je registracija live stream računa, te jednokratna uplata u iznosu od €10. Iznos koji ste uplatili ostaje Vaš i možete ga iskoristiti na stranici Bet365 za klađenje uživo, poker, kasino igre ili nešto drugo.

Datum Utakmica / Meč Gledajte! Sport
22.01.2018
Santos Laguna vs Monarcas Morelia
22.01.2018
00.05
Indiana Pacers vs San Antonio Spurs
22.01.2018
00.15
Fuerza Regia vs Ferro Carril
22.01.2018
01.05
VAN Canucks vs WIN Jets
22.01.2018
02.05
SJ Sharks vs Anaheim Ducks
22.01.2018
03.35
New York Rangers vs Los Angeles Kings
22.01.2018
13.10
Sharjah SCC vs Al Dhafra SCC
22.01.2018
15.45
Emirates Club RAK vs Al Wasl SC
22.01.2018
16.00
CSKA Moscow vs Nizhny Novgorod
22.01.2018
19.00
Namibia A vs Zambia A
22.01.2018
19.00
Uganda A vs Ivory Coast A
22.01.2018
19.00
AZ Reserves vs FC Den Bosch
22.01.2018
19.00
Ajax Reserves vs Cambuur Leeuwarden
22.01.2018
19.30
Milano vs Vanoli Cremona
22.01.2018
19.45
Paris FC vs AC Ajaccio
22.01.2018
19.45
Juventus vs Genoa
22.01.2018
19.45
Dijon vs Le Mans
22.01.2018
20.00
Haiti U20 Women vs Canada U20 Women
22.01.2018
20.00
Eibar vs Malaga
22.01.2018
22.15
Montevideo Wanderers vs Olimpia Asuncion
22.01.2018
22.30
Trinidad & Tobago U20 Women vs Costa Rica U20 Women
22.01.2018
23.00
Macara vs Deportivo Tachira
23.01.2018
00.05
Detroit Red Wings vs NJ Devils
23.01.2018
00.05
Colorado Avalanche vs Toronto Maple Leafs
23.01.2018
00.05
San AntonioC Kings vs CHA Hornets
23.01.2018
00.35
UTA Jazz vs Atlanta Hawks
23.01.2018
01.05
Ottawa Senators vs Minnesota Wild
23.01.2018
01.05
PHX Suns vs Milwaukee Bucks
23.01.2018
01.05
Philadelphia 76ers vs Memphis Grizzlies
23.01.2018
01.05
Miami Heat vs Houston Rockets
23.01.2018
01.05
Chicago Bulls vs NO Pelicans
23.01.2018
01.15
Oriente Petrolero vs Universitario de Deportes
23.01.2018
01.35
Waterhouse vs UWI FC
23.01.2018
01.35
Tampa Bay Lightning vs Chicago Blackhawks
23.01.2018
01.35
Washington Wizards vs DAL Mavericks
23.01.2018
02.05
New York Islanders vs ARZ Coyotes
23.01.2018
02.05
BUF Sabres vs Calgary Flames
23.01.2018
02.05
Portland Trail Blazers vs DEN Nuggets
23.01.2018
03.35
Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers
23.01.2018
10.00
Goyang Orions vs KCC Egis
23.01.2018
10.00
Anyang KGC vs Incheon Elephants
23.01.2018
11.35
Beijing Ducks vs Jilin Northeast Tigers
23.01.2018
11.35
Jiangsu Dragons vs Bayi Rockets
23.01.2018
11.35
Shandong Golden Stars vs Sichuan Blue Whales
23.01.2018
11.35
Guangdong Southern Tigers vs Qingdao Eagles
23.01.2018
12.00
Xinjiang Flying Tigers vs Nanjing Monkey King
23.01.2018
16.00
Galatasaray Women vs Budowlani Lodz Women
23.01.2018
16.30
Valmiera vs Barsy Atyrau
23.01.2018
16.30
Siauliai vs Jurmala/Fenikss
23.01.2018
17.00
Neptunas vs Capo D'Orlando
23.01.2018
17.00
Pinar Karsiyaka vs UCAM Murcia
23.01.2018
17.00
Parnu vs Tsmoki Minsk Reserves
23.01.2018
17.30
Nantes vs Auxerre
23.01.2018
17.30
Bochum vs MSV Duisburg
23.01.2018
17.30
CEZ Nymburk vs Avellino
23.01.2018
17.30
Zielona Gora vs Oostende
23.01.2018
17.30
AEK vs Strasbourg
23.01.2018
19.00
Equatorial Guinea A vs Nigeria A
23.01.2018
19.00
Rwanda A vs Libya A
23.01.2018
19.30
Sint-Truidense vs KV Mechelen
23.01.2018
19.30
Zulte-Waregem vs Standard Liege
23.01.2018
19.30
Mouscron-Peruwelz vs KV Kortrijk
23.01.2018
19.30
Holstein Kiel vs Union Berlin
23.01.2018
19.30
Nurnberg vs Jahn Regensburg
23.01.2018
19.30
Estudiantes vs BBC Bayreuth
23.01.2018
19.30
Chalon vs Ludwigsburg
23.01.2018
19.30
Dinamo Sassari vs Juventus
23.01.2018
20.00
Epinal vs Marseille
23.01.2018
20.30
Sevilla vs Atletico Madrid
23.01.2018
20.45
Vitoria Setubal vs UD Oliveirense
23.01.2018
22.30
Nicaragua U20 Women vs Jamaica U20 Women
24.01.2018
00.05
CAR Hurricanes vs Pittsburgh Penguins
24.01.2018
00.05
NJ Devils vs Boston Bruins
24.01.2018
00.05
San AntonioC Kings vs ORL Magic
24.01.2018
00.35
Colorado Avalanche vs MON Canadiens
24.01.2018
00.35
Philadelphia Flyers vs Detroit Red Wings
24.01.2018
01.05
Tampa Bay Lightning vs Nashville Predators
24.01.2018
01.05
Ottawa Senators vs St. Louis Blues
24.01.2018
01.05
BKN Nets vs Oklahoma City Thunder
24.01.2018
01.05
Cleveland Cavaliers vs San Antonio Spurs
24.01.2018
01.35
FLos Angeles Panthers vs DAL Stars
24.01.2018
02.05
BUF Sabres vs Edmonton Oilers
24.01.2018
03.05
Los Angeles Kings vs VAN Canucks
24.01.2018
03.05
CLB Blue Jackets vs VGolden State Golden Knights
24.01.2018
03.05
New York Rangers vs Anaheim Ducks
24.01.2018
03.35
WIN Jets vs SJ Sharks
24.01.2018
03.35
Boston Celtics vs Los Angeles Lakers
24.01.2018
03.35
New York Knicks vs Golden State Warriors
24.01.2018
08.30
Meralco Bolts vs KIA Picanto
24.01.2018
08.35
Melbourne United vs Cairns Taipans
24.01.2018
10.00
Busan Sonicboom vs Dongbu Promy
24.01.2018
10.00
Seoul Knights vs Seoul Thunders
24.01.2018
11.00
Globalport Batang Pier vs San Miguel Beermen
24.01.2018
11.35
Fujian Sturgeons vs Zhejiang Golden Bulls
24.01.2018
11.35
Zhejiang Lions vs Shanghai Sharks
24.01.2018
11.35
Beikong Fly Dragons vs Liaoning Flying Leopards
24.01.2018
11.35
Tianjin Gold Lions vs Guangzhou Long-Lions
24.01.2018
12.00
Hong Kong Eastern vs CLS Knights Surabaya
24.01.2018
12.00
Mono Vampire 4 Club vs Formosa Dreamers
24.01.2018
12.30
Enisey Krasnoyarsk vs Hapoel Holon
24.01.2018
13.15
Al Jazira SC vs Dibba Al Fujairah
24.01.2018
15.00
Banvit vs Rosa Radom
24.01.2018
15.45
Al Wahda Abu Dhabi vs Al Nasr SC
24.01.2018
16.00
Pieno Zvaigzdes vs Ogre
24.01.2018
17.00
Lietuvos Rytas vs Torino
24.01.2018
17.00
Zenit St. Petersburg vs Bayern Munich
24.01.2018
17.00
Ventspils vs Gaziantep
24.01.2018
17.30
Darmstadt vs Kaiserslautern
24.01.2018
17.30
Aris vs Besiktas
24.01.2018
18.00
CD Alaves vs Valencia
24.01.2018
18.00
Trento vs Buducnost
24.01.2018
19.00
Burkina Faso A vs Cameroon A
24.01.2018
19.00
Congo A vs Angola A
24.01.2018
19.00
FC Utrecht vs Feyenoord
24.01.2018
19.00
Oldenburg vs Monaco
24.01.2018
19.15
Alba Berlin vs Darussafaka
24.01.2018
19.30
Antwerp vs Gent
24.01.2018
19.30
Eupen vs Charleroi
24.01.2018
19.30
Anderlecht vs Waasland-Beveren
24.01.2018
19.30
Arminia Bielefeld vs Greuther Furth
24.01.2018
19.30
Fortuna Dusseldorf vs Erzgebirge Aue
24.01.2018
19.30
Heidenheim vs Eintracht Braunschweig
24.01.2018
19.30
Liege Basket vs Brussels 4
24.01.2018
19.30
Nanterre vs Telekom Bonn
24.01.2018
19.30
Venezia vs Olimpija Ljubljana
24.01.2018
19.30
Iberostar Tenerife vs PAOK
24.01.2018
19.45
Sampdoria vs Roma
24.01.2018
20.00
Gran Canaria vs Galatasaray
24.01.2018
20.15
Njardvik vs IR Reykjavik
24.01.2018
20.30
Real Madrid vs Leganes
24.01.2018
20.45
Sporting vs FC Porto
24.01.2018
21.30
Corinthians vs Ferroviaria SP
25.01.2018
08.50
Melbourne City vs Newcastle Jets
25.01.2018
10.00
Changwon Sakers vs Anyang KGC
25.01.2018
10.00
KCC Egis vs Mobis Phoebus
25.01.2018
11.35
Nanjing Monkey King vs Bayi Rockets
25.01.2018
11.35
Shandong Golden Stars vs Xinjiang Flying Tigers
25.01.2018
11.35
Qingdao Eagles vs Sichuan Blue Whales
25.01.2018
16.30
TTU vs Barsy Atyrau
25.01.2018
16.30
Rapla vs Tsmoki Minsk Reserves
25.01.2018
19.15
Stjarnan vs Thor Thorl
25.01.2018
19.15
Panathinaikos vs Zalgiris
25.01.2018
19.30
Club Brugge vs KV Oostende
25.01.2018
19.45
Real Madrid vs Anadolu Efes
25.01.2018
19.45
Unicaja Malaga vs Baskonia
25.01.2018
20.30
Barcelona vs Espanyol
25.01.2018
21.30
Ponte Preta vs Santos
26.01.2018
06.20
Melbourne Victory Women vs Sydney FC Women
26.01.2018
07.00
Satya Wacana Salatiga vs Garuda Bandung
26.01.2018
08.30
NLEX Road Warriors vs Rain or Shine Elasto Painters
26.01.2018
08.50
Melbourne Victory vs Sydney FC
26.01.2018
09.00
Satria Muda Pertamina Jakarta vs JNE Siliwangi Bandung
26.01.2018
10.00
Incheon Elephants vs Goyang Orions
26.01.2018
10.00
Dongbu Promy vs Seoul Knights
26.01.2018
10.05
Kanagawa Brave Thunders vs Chiba Jets
26.01.2018
11.00
Barangay Ginebra San Miguel vs Phoenix Fuel Masters
26.01.2018
11.35
Zhejiang Golden Bulls vs Shanghai Sharks
26.01.2018
11.35
Beijing Ducks vs Liaoning Flying Leopards
26.01.2018
11.35
Jiangsu Dragons vs Zhejiang Lions
26.01.2018
11.35
Jilin Northeast Tigers vs Fujian Sturgeons
26.01.2018
11.35
Shanxi Brave Dragons vs Guangzhou Long-Lions
26.01.2018
11.35
Shenzhen Leopards vs Beikong Fly Dragons
26.01.2018
11.35
Tianjin Gold Lions vs Guangdong Southern Tigers
26.01.2018
13.10
Hatta Dubai vs Emirates Club RAK
26.01.2018
16.00
Shabab Al Ahli Dubai vs Al Ain SCC
26.01.2018
17.00
Besiktas vs Kasimpasa
26.01.2018
17.00
CSKA Moscow vs Brose Bamberg
26.01.2018
17.45
Fenerbahce vs Barcelona
26.01.2018
18.00
Crvena Zvezda vs Olympiacos
26.01.2018
19.00
SC Telstar vs AZ Reserves
26.01.2018
19.00
RKC vs Ajax Reserves
26.01.2018
19.30
KV Mechelen vs Mouscron-Peruwelz
26.01.2018
19.30
Valencia vs Khimki Moscow Region
26.01.2018
19.30
Glasgow Rocks vs Plymouth Raiders
26.01.2018
19.30
Sheffield Sharks vs Manchester Giants
26.01.2018
19.45
Milano vs Maccabi Tel Aviv
26.01.2018
20.00
Real Zaragoza vs Cordoba
26.01.2018
20.00
Athletic Bilbao vs Eibar
26.01.2018
20.00
Keflavik vs Haukar
26.01.2018
22.00
CA Tigre vs Banfield
26.01.2018
22.00
Godoy Cruz vs Chacarita Juniors

live stream odgovornosti